Informacje

Najpopularniejsze ciągniki 2019 roku

single image

Obecnie na Ziemi mieszka ponad 7,6 miliarda ludzi. Ponieważ populacja naszej planety i popyt na produkty rolne rosną każdego dnia, ludzkość potrzebuje najbardziej zaawansowanych wielofunkcyjnych maszyn rolniczych – ciągników. Tych 6 największych producentów ciągników w pełni zaspokaja potrzebę właścicieli gospodarstw rolnych dla tej uniwersalnej technologii rolniczej.

Ciągniki Kubota

Kubota to japońska firma założona w 1890 roku. Pierwszą maszyną rolniczą, która rozsławiła Kubotę na całym świecie, był kompaktowy ciągnik 21KM L200, który zyskał dużą popularność wśród konsumentów w 1972 roku. Dziś Kubota jest absolutnym liderem w sprzedaży ciągników w Azji. Cechy ciągników: obecnie firma produkuje aż 19 serii ciągników o zupełnie innej mocy i przeznaczeniu. Najpopularniejsze są kompaktowe. Te maszyny rolnicze są niezwykle zwrotne i mogą pracować w bardzo trudnych warunkach. Jednocześnie pozostają potężne i bardzo dokładne. Główną cechą tych ciągników są ich wyjątkowo niezawodne i ekonomiczne silniki. Części do tych traktorów z dostawą do domu można zamówić w większości internetowych sklepów rolniczych.

Traktory Deutz-Fahr

Niemiecki producent Deutz-Fahr wprowadził swój pierwszy ciągnik w 1927 r. W 1942 roku firma stała się właścicielem jednego z pierwszych na świecie producentów ciągników – Lamborghini Trattori. Następnie nabyła również markę Hürlimann. Połączenie dało korporacji nazwę grupy SDF. W 1992 roku milionowy ciągnik Deutz-Fahr zjechał z linii montażowej grupy SDF. Cechy ciągników Deutz-Fahr: od kilku lat Deutz-Fahr, Lamborghini Nitro i SAME są uznawane za najlepsze w wielu krajach europejskich. Cechą charakterystyczną tego wyposażenia jest niemiecka niezawodność, piękny wygląd zewnętrzny, komfort kabiny, wydajność silnika przy zachowaniu mocy oraz wyposażenie ciągników w najbardziej zaawansowane, inteligentne funkcje. Części rolnicze dostępne są na rynku, rolnicy nie muszą obawiać się o przestój w pracy swojego traktora.

Traktory New Holland

New Holland to międzynarodowa marka, pod której szyldem produkowane są wyłącznie maszyny rolnicze. Wchodzi w skład grupy CNH Industrial i jest własnością firmy motoryzacyjnej Fiat. Cechy ciągników New Holland: najpopularniejsze ciągniki marki New Holland to seria Magnum, która powstała w 1987 roku. Są to ekonomiczne i wydajne maszyny rolnicze, które mogą wykonywać prace na dużą skalę. Ciągniki New Holland są synonimem najodważniejszych innowacji w technologii rolniczej. To właśnie w tej firmie był kiedyś pierwszy na świecie ciągnik wodorowy o nazwie NH2. Nowoczesne ciągniki i kombajny marki New Holland są przedmiotem wielu opatentowanych innowacyjnych technologii, za które wielokrotnie otrzymywali nagrody, jako najbardziej zaawansowane technologicznie i najbardziej ekonomiczne maszyny rolnicze. Są to znane na polskim rynku traktory, dlatego dostępność części do traktorów nie stanowi problemu, a jeszcze tańsze zamienniki można kupić w internetowych sklepach rolniczych. Trzeba przyznać, że te części do ciągników jakością dorównują oryginałom i sprawdzają się równie dobrze.

Ciągniki Case Case IH

Marka Case jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych na świecie, produkującą maszyny rolnicze i budowlane. Założony w 1842 roku, część grupy CNH Industrial. Cechy ciągników Case IH: to w 1892 roku stała się pierwszą firmą, która rozpoczęła wyposażanie ciągników w silnik wysokoprężny. A od 1995 roku pojawiły się w jej ciągnikach systemy pozycjonowania, które następnie zaczęły być stosowane przez innych producentów. Od tego czasu ciągniki Case zdobyły wiele międzynarodowych nagród i ustanowiły kilka rekordów Guinnessa, jako najszybszych, najmocniejszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska traktorów.

Traktory Massey Ferguson

Jeden z największych producentów maszyn rolniczych na świecie.Ta kanadyjska firma została założona w 1958 roku. Teraz należy do amerykańskiego producenta sprzętu specjalnego AGCO, więc dziś Massey Ferguson to nazwa marki. Cechy ciągników Massey Ferguson: dziś na polach i drogach działa ponad 5 milionów ciągników Massey Ferguson. Teraz firma ma ogromną linię ciągników o mocy od 60 KM. do 200 KM. Są to jedne z najbardziej niezawodnych i innowacyjnych, współczesnych ciągników. Części do ciągników tej firmy znajdują się polskim rynku, co powoduje, że nie ma przestojów podczas wykonywania terminowych prac polowych.

ciągnik rolniczy

Ciągniki Zetor

Czeska marka Zetor to tradycje, jakość, produkty i usługi w rozsądnych cenach. Filozofią marki jest lojalność wobec klientów, dbałość o ich wymagania, innowacje i poszerzanie asortymentu. Przez ponad 70 lat Zetor zawsze był synonimem takich koncepcji, jak wydajność, długa żywotność i niski całkowity koszt zakupu ciągnika. Te właściwości stały się głównymi filarami marki. Moc ciągników Zetor można w pełni wykorzystać, dzięki najlepszemu stosunkowi konstrukcyjnemu wydajności silnika i masy ciągnika. Długa żywotność to maksymalny nacisk na prostotę, solidność techniczną i przeznaczenie konstrukcyjne. Razem pozwala to zapewnić niezawodność i długą żywotność ciągników Zetor. Ciągniki Zetor charakteryzują się niskim poziomem kosztów operacyjnych. Zaletą tych ciągników jest niskie zużycie paliwa i rozsądne ceny części zamiennych, które zawsze można zamówić w internetowym sklepie rolniczym. Rozsądne ceny części zamiennych i szybka dostawa może zagwarantować doskonałą wydajność. Dla klientów oznacza to łatwą konserwację i serwisowanie, bez zbędnych kosztów.

Inni czytali podobne: