Ogólne

Ciągniki Kubota – japońskie rozwiązania, solidna marka!

single image

Producenci maszyn rolniczych tej klasy, do której należą ciągniki rolnicze Kubota zapewniają swoim użytkownikom najwyższą jakość eksploatacji na długie lata. Komfort pracy maszyn rolniczych Kubota osiągany jest dzięki zastosowaniu wielokrotnie testowanych technicznie części do ciągników, które zyskały uznanie ekspertów i satysfakcję ich użytkowników. Wszystkie części do maszyn rolniczych stosowane przez producentów ciągników rolniczych Kubota łączą harmonijnie precyzję innowacyjnych, japońskich technologii i solidność odpornych na maksymalne użytkowanie, korpusów tych maszyn. Jednym słowem: ciągniki Kubota użytkuje się lekko i łatwo, a ich trwałość w pełni zadowala zarówno właścicieli małych gospodarstw rodzinnych, jak i wielkich przedsiębiorstw rolnictwa wieloobszarowego. Ciągniki Kubota to solidna marka na długie lata pracy!

Ciągniki rolnicze Kubota – charakterystyka techniczna maszyn rolniczych

Eksperci w dziedzinie mechanizacji rolnictwa podkreślają wiele zalet technicznych marki ciągników Kubota. Podstawową cechą produkcyjną w dziedzinie najwyższej jakości części rolniczych jest tak zwany dedykowany silnik ciągnika. Silniki Kubota posiadają bardzo wysoką moc pracy, dzięki temu, że zaprojektowano i wykonano je z japońską precyzją, dokładnością i pasją techniczną. Przy tym spełniają one najbardziej wyśrubowane normy ekologiczne. Specjaliści chwalą również w ciągnikach Kubota optymalizację ich wydajności, a więc rewelacyjne wskaźniki spalania, uzyskane dzięki wprowadzeniu systemu E-CDIS, czyli Ekonomicznego, Centralnego, Bezpośredniego wytrysku paliwa. Producenci ciągników Kubota zadbali o to, aby silniki traktorów rolniczych były łatwe w użytkowaniu. Ciągniki Kubota oszczędzają paliwo, ponieważ standardowo przenoszą one wysoką moc silnika na koła napędowe. Oszczędność paliwa w ciągnikach to cecha podkreślana w ofercie ciągników każdego sklepu rolniczego. Niezależnie bowiem od tego, czy jest to stacjonarny czy internetowy sklep rolniczy, ciągniki Kubota są podawane jako przykład maksymalnej ergonomii pracy maszyn rolniczych. Marka Kubota gwarantuje najwyższe stopnie zaawansowania technologii produkcji i eksploatacji ciągników. Przede wszystkim ciągnik Kubota to różnorodne skrzynie biegów, łatwo dobierane do potrzeb użytkownika, co jest efektem wyposażenia ciągnika w skrzynię z przekładnią Powershift, dostępną na przykład w modelu M7002. Kubota zapewnia również ciągnikowi rolniczemu dwa razy szybsze zwroty niż w przypadku tradycyjnych maszyn rolniczych. Udogodnienie takie stało się faktem za sprawą systemu Kubota Bi-Speed Turn. Warto nadmienić, że wykorzystane rozwiązanie poprawia płynność ruchu ciągnika, zwłaszcza w trakcie manewru przejazdu na sąsiadującą ścieżkę.

Ciągniki Kubota - japońskie rozwiązania, solidna marka!

Wyjątkowy komfort jazdy dla operatora ciągnika Kubota

Rolnicy doceniają w ciągniku Kubota niezwykle komfortową kabinę kierowcy, doposażoną nawet w sprzęt audio i radio oraz urządzenia klimatyzacyjne, umieszczone w praktycznym i łatwym w obsłudze panelu po prawej stronie kierowcy. Ciągnik Kubota automatycznie dopasowuje się również do rodzaju terenu, reagując na zmiany jego nachylenia, jeśli pole znajduje się na wzniesieniu. To także dzięki takim udogodnieniom ciągniki rolnicze Kubota zadowalają hodowców, sadowników i rolników pracujących w wielkopowierzchniowych gospodarstwach rolnych. Maszyny rolnicze Kubota są uniwersalne i doskonale dostrajają się do potrzeb ich użytkowników. Można je obecnie nabyć nie tylko w tradycyjnych, ale i internetowych sklepach rolniczych.

Inni czytali podobne: